دات نت نیوک

پروژه ها

پروژه مجلل (مشهد مقدس)

اقامتی - تجاری

این مرکز خرید با دارا بودن ویژگی های خاص از جمله نزدیک بودن به حرم مطهر رضوی و استفاده از بروز ترین طراحی های روز دنیا آماده خدمت رسانی به شما مراجعه کنندگان گرامی می باشد.
 

پروژه مریم (الهیه تهران)

مسکونی

زمین پروژه مذکور در اواخر سال 1385 به مساحت 1450 مترمربع و به مبلغ 51،560 میلیون ریال و پروانه 7،053 مترمربع زیربنا که 4،050 مترمربع آن زیربنای مفید میباشد خریداری گردید. این پروژه در هشت طبقه و بیست دستگاه آپارتمان احداث گردیده و هم اکنون در مرحله اخذ پایان کار و سند تفکیکی است. ذیلاً مشخصات کلی پروژه ارائه گردیده است.

پروژه پاسارگاد (مهرشهر کرج)

مسکونی - تجاری - اداری - فرهنگی - ورزشی

ملک مورد نظر در مهرشهر کرج، بلوار ارم، مقابل باغ سیب و در ضلع شمال غربی میدان در حال احداث قرار دارد. موقعیت بسیار عالی مشرف به فضای 400 هکتاری باغ سیب و همچنین باند فضای سبز جلوه خاصی به این ملک می­‌دهد. ضمناً معماری مجتمع از 4 تا 14 طبقه به نحوی طراحی شده است که به عنوان یک المان شهری عمل نماید. فضاهای تجاری، اداری، مسکونی کاملاً از هم جدا شده‌اند. ارتفاع ساختمان طوری تنظیم شده است که از اتوبان تهران - قزوین به خوبی قابل رویت است و فاصله ملک از خروجی اتوبان در حدود 300 متر و از ایستگاه مترو حدود یک کیلومتر می‌­باشد.

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای شرکت ساختمان شهرسازی هشتم محفوظ می باشد.

Copyright 1399 ©