دات نت نیوک

پروژه مجلل (مشهد مقدس)

اقامتی - تجاری

مشخصات پروژه

  • متراژ زیربنا : 40763 مترمربع
  • متراژ زمین : 3828 مترمربع
  • تاریخ شروع پروژه : 1389
  • تاریخ اتمام پروژه :  139۷
  • درصد پیشرفت :  100%
مشاهده کاتالوگ پروژه
36.281379
59.622756

توضیحات پروژه

مجتمع تجاری اقامتی مجلل با توجه به موقعیت مکانی، فضایی ایده آل جهت کسب و کار ایجاد کرده است. این مجتمع در حد فاصل میدان ۱۷ شهریور ( مرکز داد و ستد اصلی پوشاک مشهد ) خیابان مصلی ( مرکز اصلی خرید و فروش مواد غذایی ) و خیابان وحدت قرار گرفته است. از دیگر امتیازات این مجتمع نزدیکی به حرم مطهر و قرار نگرفتن در فضای طرح ترافیک اطراف حرم مطهر می باشد.

پروژه تجاري، اقامتی مجلل با زيربناي كل حدود 40763 مترمربع در زميني به مساحت 3828 مترمربع در حاشيه جنوب غربی ميدان عدالت و در مجاورت خيابانهای نواب صفوی و 17 شهریور واقع شده است و در همسايگي پروژه­های پیام و احسان و نيز پارک پونه قرار دارد.

مرکز خرید مجلل با دارا بودن حدود ۲۰۰ واحد تجاری در سه طبقه و معماری نوین و بهره گیری از بهترین مواد و مصالح ساختمانی روز ساخته شده است. در مجتمع فضایی جهت کافی شاپ، فست فود و رستوران با چشم انداز بسیار زیبا، گنجانده شده است. جهت پارک خودرو ها دو طبقه پارکینگ عمومی، آماده خدمت رسانی به مراجعه کنندگان محترم می باشد.. از دیگر ویژگی های این مرکز خرید نور بسیار زیبای روز در این مجتمع که از سقف وید مرکزی و شیشه ای اطراف به داخل تابیده می شود، میتوان اشاره کرد. در این مرکز قسمتی در حدود ۱۰۰۰ متر مربع هایپر کیف و کفش اختصاص داده شده است..

 

مدیر پروژه: جناب اقای مهندس سعید خراسانی

 

نمای هوایی پروژه مجلل :

 

نمای بخش های تجاری و اقامتی

 

 

ورود به وب سایت مجتمع تجاری و اقامتی مجلل

اطلاعات فنی

تعداد
طبقات
کل 17   تعداد
واحدها
اقامتی 202
اقامتی 10 تجاری 200
تجاری 3 پارکینگ 180
پارکینگ 4  

تمامی حقوق متعلق به این سایت برای شرکت ساختمان شهرسازی هشتم محفوظ می باشد.

Copyright 1399 ©